מדגסקר באוגוסט

עזרה בתכנון טיול למדגסקר? השאירו פרטים 👇

עכשיו במדגסקר:

מלונות מומלצים

הזמנת מקום בסיור פרטי עם מדריך מקומי בעיר הבירה אנטננריבו

טיפים חשובים

הרשמו לקבלת מידע על מדגסקר

מדגסקר באוגוסט

למזג האוויר בחודש אוגוסט יש מאפיינים דומים לזה של חודש יולי, קריר יותר מחודשי הקיץ ונעים מאד. מכיוון שמדובר בעונת שיא התיירות, מומלץ לדאוג להזמין מקומות לינה מראש, טיסות וגם אטרקציות כדי להבטיח את התאריכים הנוחים לכם במקומות המתאימים. זהו חודש פופולארי מאד בקרב תיירים, במיוחד עם האפשרויות המשפחתיות המדהימות של מדגסקר והעובדה שמדובר בחופשת הקיץ ברוב מדינות אירופה, וגם בישראל.

מאפייני החודש

המשמעות לטמפרטורות הנמוכות יותר היא שבעלי חיים מסוימים נמצאים עתה בתרדמת החורף שלהם, בעיקר זוחלים ויונקים קטנים, כולל זיקיות, חולדות ואפילו למורים ננסיים. איל סנט מארי (Ile Sainte Marie) זהו עיצומה של עונת הצפייה בליווייתנים וסביר שתוכלו לראות אותם במהלך שהותכם שם. הליווייתנים נודדים אל האזור בסוף יוני/תחילת יולי כדי לדאוג לצאציהם. המים המלגזיים החמים בתקופה הזו נעימים הרבה יותר ממי האוקיינוס הדרומיים יותר ולכן טובים ללווייתנים שמחפשים את זה. כך הם יכולים למצוא מזון בקלות רבה יותר לצעירים שבחבורה, עד שאלה יוכלו לשחות לצידם בצורה טובה.

Nosy Be הוא מקום מושלם לשנורקלינג בתקופה הזו, במיוחד ב – Tsarabanjina. כדאי לבקר בפארק הלאומי איסלו (Isalo National Park) בחודש אוגוסט, שם מזג האוויר הופך את הטרקים לנוחים וקלים יותר. זהו מקום מצוין לראות מקרוב את הלמורים הזנבוניים או להתקרר ב – Piscine Naturelles הצוננים של הפארק.

סוף אוגוסט מביא אתו את הזמן הטוב ביותר של השנה (את תחילתה של תקופה) לראות כמה מ-292 מיני הציפורים המתגוררות במדגסקר, מתוכן 103 מינים אנדמיים. זהו כמעט היחס הגבוה ביותר של אנדמיות למספר הכולל של מינים בכל מקום בעולם. הצפייה בציפורים נמצאת בשיאה בספטמבר.

למרות שחודש אוגוסט יכול להיות עמוס למדי, כדאי לקחת בחשבון את הטמפרטורות המתונות שלו ואת ההזדמנות לראות את חיות הבר המקסימות שבאי.

אירועים מיוחדים באוגוסט

ב-15 באוגוסט מציינים את יום עלייתה לשמיים של מריה הבתולה. את היום הזה חוגגים ומציינים בדרכים שונות בכל רחבי האי בטקסים ובאירועים מיוחדים.

שאלות ותשובות על מדגסקר באוגוסט

במדגסקר באוגוסט יש תנאים נפלאים לחופשה. הטמפרטורה היומית במהלך חודש זה מגיעה ל-29 מעלות, טמפרטורת הים היא 25 מעלות ובערב היא בסביבות 20 מעלות. אפשר ליהנות בחוף הים, בטיולים בפארקים הלאומיים ועוד. לא לשכוח לקחת קרם הגנה מפני השמש וכובע, שכן באמצע היום, בשעות הצהריים, עשוי להיות חם.

במדגסקר באוגוסט צפויים 3 ימים גשומים, ימים בהם כמות המשקעים עולה על 2 מ"מ. המשמעות לכך בפועל היא ש-9 אחוז מהחודש הוא גשום.

במדגסקר בחודש יולי אפשר לצפות ל-9 שעות של שמש במהלך היום ול – 12 שעות של אור.

אחוזי הלחות בחודש אוגוסט במדגסקר עומדים על 69 אחוז.

לא, מזג האוויר דומה פחות או יותר. 

לחזור למשהו ספציפי?

דילוג לתוכן