פארק הזוחלים פיירירס (Peyrieras Reserve)

עזרה בתכנון טיול למדגסקר? השאירו פרטים 👇

עכשיו במדגסקר:

מלונות מומלצים

הזמנת מקום בסיור פרטי עם מדריך מקומי בעיר הבירה אנטננריבו

טיפים חשובים

הרשמו לקבלת מידע על מדגסקר

פארק הזוחלים פיירירס (Peyrieras Reserve)

פארק הזוחלים פיירירס (Peyrieras), המכונה באופן רשמי "Madgascar Exotic", תוכנן כדי להתמודד עם הסחר הבינלאומי ב"יצורים אקזוטיים", שקיים לצערנו מזה שנים רבות. בסופו של דבר הפך הפארק לכמעין גן חיות אטרקטיבית, הנחשבת לנקודת עצירה אהובה על תיירים רבים, ובעיקר משפחות עם ילדים. זיקיות, צפרדעים, פרפרים, נחשים, עטלפים וזוחלים ממינים שונים תפגשו שם, בפארק, לאורך כל השנה וללא תלות באקלים, כולל כאלה, שסביר שלא תפגשו במקומות אחרים במדגסקר או בעולם כולו. מומלץ להצטרף למדריך מיומן כדי לזהות את אותם בעלי חיים נדירים, בחלקם, בסביבתם הטבעית.

פארק הזוחלים פיירירס
פארק הזוחלים פיירירס

פארק הזוחלים פיירירס ממוקמת למרגלות מעבר מנדרקה (Mandraka Pass), כ-75 ק"מ מזרחית לאנטננריבו, בירת מדגסקר. השמורה ממוקמת לצד הכביש הבינלאומי העמוס ביותר באי, כביש RN2, המחבר בין העיירות אנטננריבו לעיר הנמל הראשי בחוף המזרחי, טומאסינה (Toamasina). בשל מיקומו, הנסיעה אל הפארק יכולה להימשך זמן רב מהצפוי, בהתאם לשעה ביום ולתנועה שעל הכביש. בפארק ישנם מספר כלובים ומכלאות גדולות בהן מוחזקים בעלי חוליות קטנים לפי קבוצתם. מינים שונים של למורים הם היחידים שמסתובבים חופשי בפארק, בעיקר כשהם נמצאים על הגבעה המכוסה בעצים, המשקיפים על הסביבה ועל היער המקומי.

שאלות ותשובות על פארק הזוחלים

הביקור מתאים לכל חובבי בעלי החיים, ובני כל הגילאים. הביקור בפארק הוא הזדמנות מצוינת לראות מקרוב זוחלים נדירים ובגודל זעיר, כמותם לא תראו במקומות אחרים בעולם.

הפארק פתוח למבקרים בכל יום, החל מהשעה 7 בבוקר ועד השעה 17 אחר הצהריים.

בהחלט כן. תוכלו לטייל בו באופן עצמאי או להצטרף לסיור מודרך, אם תרצו.

לחזור למשהו ספציפי?

דילוג לתוכן