מדגסקר ביולי

עזרה בתכנון טיול למדגסקר? השאירו פרטים 👇

עכשיו במדגסקר:

מלונות מומלצים

הזמנת מקום בסיור פרטי עם מדריך מקומי בעיר הבירה אנטננריבו

טיפים חשובים

הרשמו לקבלת מידע על מדגסקר

מדגסקר ביולי

מזג האוויר ביולי במדגסקר הוא עיצומו של החורף והטמפרטורה היא הנמוכה ביותר בשנה. משמעות הדבר היא לטרק ביערות הגשם הלחים באופן טבעי, שהופכים למרעננים ואווריריים יותר. ביערות הגשם של מדגסקר יש חי וצומח ייחודיים, עם מספר גדול מאד של למורים ובעלי חיים אחרים שמסתדרים מצוין בחיי היום יום שלהם במעמקי הג'ונגל. היותו חודש יבש מאד, הופך את יולי לחודש שבו חלק מהמינים נמצאים בתרדמת חורף, בעיקר יונקים וזוחלים.

אם אתם רוצים לגלות את העולם התת ימי של מדגסקר, הגעתם אל האי בזמן המתאים. יולי הוא החודש הרשמי הראשון של עונת הצפייה בליוויתנים באיל סנט מארי (Ile Sainte Marie) ולווייתני הגבנון המדהימים יתמקמו בהמוניהם בבית החורף שלהם, כלומר, לעיתים קרובות בתקופה הזו ניתן יהיה לראות אותם בקבוצות באזור. אפשר יהיה לראות אותם גם ב – Nosy Be, ב – Fort Dauphin וגם במפרץ Antongil. טקס החיזור של הלווייתנים הוא אירוע מדהים לצפות בו ואם תוכלו לראות אותו צפויה לכם חוויה מיוחדת במינה. הליווייתנים שם לרגע קצר והם מתמקדים בדאגה לצעירים שלהם במים חמים יותר. בסוף ספטמבר הם צפויים לעזור את האזור ולהמשיך לכיוון אנטרקטיקה שבדרום. אם אתם רוצים לשנרקל בתקופה הזו, נסו את Tsarabanjina, שם תוכלו ליהנות ממי טורקיז צלולים ולחוות עולם ימי שונה וייחודי לחלוטין.

מאפייני החודש

יולי מסמן את תחילת עונת שיא התיירות ולכן מומלץ להזמין את מקומות הלינה, הטיסות והאטרקציות השונות מראש על מנת להבטיח את התאריכים הנכונים והטובים לכם. יולי צפוי להיות החודש העמוס והמבוקש ביותר בשנה עד כה, אבל מסיבה טובה. הפאר הלאומי איסלו (Isalo National Park) נפלא בתקופה הזו מכיוון שהוא קריר יחסית בהשוואה לחודשי הקיץ שבהם עשוי להיות בו חם מאד. טבילה מרעננת במי הקריסטל Piscine Naturelle לאחר טיול ארוך, משתלמת וכיפית במיוחד. האזור המרוחק 3 ק"מ מאיפוטקה (Ifotaka), סביב מחנה נהר מנדררה (Mandrare River) הוא ביתם של חמישה מינים שונים של למורים והוא מספק לכם חוויה מצוינת בכל עת שתרצו, אבל במיוחד בחודש יולי. החיסרון של יולי הוא שרוב תושבי היער, כולל זוחלים ויונקים קטנים נמצאים בתרדמת חורף עתה.

שאלות ותשובות על מדגסקר ביולי

יולי הוא החודש הטוב ביותר לבקר במדגסקר. הטמפרטורה היומית עומדת על 28 מעלות, טמפרטורת הים היא 26 מעלות בשעות הלילה הטמפרטורה היא בסביבות 19 מעלות. יש רק יומיים של גשם בכל החודש, כך שבהחלט אפשר להשאיר את המטריה בבית.

בחודש יולי במדגסקר צפויים להיות יומיים של גשם, כלומר מעל 2 מ"מ גשם באותם ימים. זה אומר בפועל ש-8 אחוז מהחודש הוא גשום.

במדגסקר בחודש יולי אפשר לצפות ל-9 שעות של שמש במהלך היום ול-11 שעות של אור.

אחוזי הלחות בחודש יוני במדגסקר עומדים על 72 אחוז.

לא, יולי לא חם יותר מיוני במדגסקר.

לחזור למשהו ספציפי?

דילוג לתוכן